Psikoloji lisans eğitimini Ankara Ufuk Üniversitesinde tamamladıktan sonra Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansına devam etmiştir. Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimini tamamlamış ve bu ekole bağlı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Çözüm Odaklı Psikoterapi, Alkol ve Madde Bağımlılığı ve nöropsikolojik testleri uygulama alanında yetkindir.

Lisans eğitimi sürecinde Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi yetişkin ve çocuk servisi, Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi'nde klinik stajlarını tamamlamıştır. Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde yaygın gelişimsel tanısı almış bireylerle çalışmış ve stajını tamamlamıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi ekolüne bağlı olarak sosyal fobi grubu oluşturmuş ve bu grupta co terapist olarak görev almıştır.

İletişim Bilgileri

  il: İSTANBUL/KARTAL

  Adres: Bağdat Caddesi Zincirliköşk Sok. Göztepe Akyıldız Apt. No:1 Daire:7 Caddebostan/Erenköy İstanbul

  Telefon: 0216 301 15 03

  E-posta:

  Web Adresi:

Uzmanlıklar

Deneyimler

 • Henüz hiç deneyim bilgisi eklenmemiş..

Eğitimler

 • Henüz hiç eğitim bilgisi eklenmemiş.

Bildiği Diller

 • Henüz hiç dil bilgisi eklenmemiş.

Üyelikler

 • Henüz hiç üyelik bilgisi eklenmemiş.

Anlaşmalı Kurumlar

 • Henüz hiç anlaşmalı kurum bilgisi eklenmemiş.

Makalelerim

 • Henüz hiç makale yazısı eklenmemiş.

Videolar

Üye Yorumlar

Kendi Yorumunu Bırak

Bu özelliği kullanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Ücretsiz bir şekilde üye olmak yada giriş yapmak için lütfen tıklayınız.

Harita

Harita Bilgileri

Galeri Resimleri

Henüz hiç resim eklenmemiş..

Doktor'a sorun

Bu özelliği kullanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Ücretsiz bir şekilde üye olmak yada giriş yapmak için lütfen tıklayınız.