1970 Konya doğumlu olup ilk, orta ve lise eğitimini Konya da tamamladı. 1996 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 9 yıl kadar çeşitli kamu kurumlarında hekimlik yaptı ve 2005 yılından bu yana Medikal Estetik Hekimi olarak görev yapmaktadır. Şu an Ankara da Özel bir Poliklinikte görev yapmaktadır.İlgi alanları: Botulinum Toxin Tip A ile kırışıklık tedavisi ( Botoks ), Dermal Filler ( Dolgu ) maddeleri ile kırışıklık tedavisi, hacim kazandırma (Örneğin dudak kalınlaştırma, elmacık kemiklerinin belirginleştirilmesi, burun dudak bölgesinde ki çökkünlüklerin doldurulması ), Kimyasal Peeling, Mezoterapi ve PRP gibi yöntemlerle cilt yenileme ve gençleştirme ve Lazer Epilasyon sayılabilir.Sertifikalar:T.C Sağlık Bakanlığı Medikal Estetik Uygulama Sertifikası ( 2005 )Workshop Kongre ve Seminerler:Abdi İbrahim ( Allergan ) Estetik amaçlı Botilinum Toksin Tip A uygulamaları ( 2005 )ATT ( Sertificate of Beatuty Equipment ) Mezoterapi ( 2005 )II. İnternatinal İstanbul Aesthetic Days ( 2006 )İnternational Course on Aesthetic Mesotherapy ( 2006 )İstanbul Önleyici Tıp & Antiaging Kongresi ( 2007 )2. Mezoestetik Eğitim Günleri ( Ulusal Mezoterapi Kongresi )-2007

İletişim Bilgileri

  il: ANKARA

  Adres:

  Telefon:

  E-posta:

  Web Adresi:

Deneyimler

 • Henüz hiç deneyim bilgisi eklenmemiş..

Eğitimler

 • Henüz hiç eğitim bilgisi eklenmemiş.

Bildiği Diller

 • Henüz hiç dil bilgisi eklenmemiş.

Üyelikler

 • Henüz hiç üyelik bilgisi eklenmemiş.

Anlaşmalı Kurumlar

 • Henüz hiç anlaşmalı kurum bilgisi eklenmemiş.

Makalelerim

 • Henüz hiç makale yazısı eklenmemiş.

Videolar

Üye Yorumlar

Kendi Yorumunu Bırak

Bu özelliği kullanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Ücretsiz bir şekilde üye olmak yada giriş yapmak için lütfen tıklayınız.

Harita

Harita Bilgileri

Galeri Resimleri

Henüz hiç resim eklenmemiş..

Doktor'a sorun

Bu özelliği kullanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Ücretsiz bir şekilde üye olmak yada giriş yapmak için lütfen tıklayınız.